نمونه کارطراحی سایت همایش

 

در حال حاضر همایش ها و کنفرانس های زیادی در ایران برگزار می شود که برای اطلاع رسانی در مورد تاریخ و محل برگزاری آن ها و همچنین معرفی موضوع و حوزه همایش ها باید از روش های تبلیغاتی استفاده کرد. برای این منظور راه های زیادی وجود دارد که برخی از آنها نیازمند هزینه های زیادی هستند.

امروزه با افزایش استفاده از اینترنت، طراحی سایت همایش یکی از اصلی ترین و موثرترین روش های معرفی و اطلاع رسانی برای برگزاری همایش ها است. هر همایش و کنفرانسی که برگزار می شود نیازمند طراحی سایت است. هرچه طراحی سایت برای همایش ها پیشرفته تر و حرفه ای تر باشد، می تواند افراد بیشتری را به شرکت در همایش ترقیب کند. طراحی سایت برای همایش باید به گونه ای انجام شود تا بتواند به نحو احسنت تمام اطلاعات لازم در مورد همایش را در اختیار کاربر قرار دهد.

طراحی سایت همایش به مانند یک سایت معرفی است که دارای امکاناتی نظیر بخش اخبار، بخش راهنمای نگارش مقالات، محورهای مورد بحث در کنفرانس، بخشی برای اطلاع رسانتی در مورد تاریخ های مهم ، درباره کنفرانس، تماس با ما، بخش عضویت در همایش ، صفحه ای برای معرفی اسپانسرهای همایش و غیره می باشد.